Stroje dla dorosłych i dzieci - na juwenalia, Halloween, karnawał i inne okazje

  • 30.07.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Stroje dla dorosłych i dzieci - na juwenalia, Halloween, karnawał i inne…
Kraków jest miastem znanym na całym świecie ze swoich wspaniałych zabytków, unikatowego Starego Miasta oraz jego urokliwych uliczek i starych kamienic. To dzięki nim każdego roku miasto to jest odwiedzane przez około 13 milionów turystów z Polski, Europy i świata. Ale Kraków to nie tylko Wawel, Sukiennice, muzea i wydarzenia kulturalne. To także niekończąca się zabawa, imprezy, juwenalia, coraz popularniejszy Halloween i szalony karnawał. W Krakowie nikogo nie dziwią spacerujący ulicami ludzie przebrani za wróżki, Batmana czy zwierzęta. Tylko skąd brać takie stroje i przebrania?

 

Najlepsza impreza? Impreza przebierana!

Zwyczajne imprezy urodzinowe, karnawałowe, wieczór panieński lub kawalerski, a nawet Boże Narodzenie można z łatwością zmienić w wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci jego uczestników. Impreza przebierana to doskonały sposób na rozluźnienie atmosfery, okazja do rozmów z bliskimi i obcymi osobami, wspólnego zachwytu nad kunsztem wykonania strojów.

Kraków jest miastem akademickim, słynie z szalonych juwenaliów odbywających się w maju każdego roku. W ciągu siedmiu dni ich trwania ulicami miasta przechodzą tysiące młodych osób - studentów krakowskich uczelni przebranych w kolorowe stroje symbolizujące kierunek studiów, które kończą. Możemy więc podziwiać rolników z widłami i taczkami, sexy pielęgniarki, szalonych matematyków i genialnych informatyków i wiele, wiele innych wspaniałych strojów.

Stroje wspaniale sprawdzą się także w czasie sesji fotograficznych - wypożycz lub kup dla siebie i dzieci stroje karnawałowe, w stylu flower power lub innym pasującym do Was i zapozujcie wspólnie przed obiektywem profesjonalnego fotografa. Z pewnością takie zdjęcia staną się jedną z najbardziej wyjątkowych rodzinnych pamiątek. 

Za co się przebrać na bal przebierańców?

Wybór stroju może być naprawdę trudny. Wystarczy tylko odwiedzić wypożyczalnię przebrań, aby przekonać się, że stroje dla dorosłych i dzieci to przebogata oferta zawierająca nie tylko samą odzież - suknie, peleryny, spodnie, koszule i kombinezony - ale także niezbędne nakrycia głowy, dodatki i akcesoria, które nadają im charakteru i podnoszą atrakcyjność. Najpierw warto wybrać odpowiednią wypożyczalnię. Jak to zrobić?

Trzeba przede wszystkim znaleźć taką, która oferuje dużą dostępność różnorodnych strojów, nie tylko najpopularniejsze przebrania czarodzieja, księżniczki i kowboja. Warto aby były tu też przebrania kultowych postaci takich jak Joker, Batman, Aladyn, przebrania stylizowane na lata 60. i lata 20., przebrania Rzymian, Bawarczyków i innych postaci. Dzieci z kolei z pewnością będą zachwycone mogąc przebrać się na bale urodzinowe swoje lub kolegów za Smerfy, bohaterów ulubionych bajek, owoce lub warzywa i wesołe zwierzątka. Im szerszy wybór - tym większa szansa, że znajdziesz to, czego szukasz.

Warto także wybrać taką wypożyczalnię, która zapewnia przebrania i stroje karnawałowe dla dorosłych i dla dzieci, szkoda bowiem czasu na ich szukanie w kilku różnych miejscach. Obowiązkowo wypożyczalnia powinna oferować również dodatki i akcesoria konieczne do skomponowania pełnego zestawu. W ten sposób w jednym miejscu zdobędziesz wszystko i unikniesz konieczności jeżdżenia po całym mieście. Jeśli ubierasz się w odzież XXL, sprawdź, która z krakowskich wypożyczalni posiada stroje w większych rozmiarach.

Sprawdź jedną z ofert sklepu i wypożyczalni strojów dla dorosłych: https://strojeprzebrania-krakow.pl/.

Wybierz strój dla siebie

Stroje wybieraj kierując się oczywiście tematyką imprezy, na którą się wybierasz, ale także tym, co Ci w duszy gra. Jeśli chodzi o stroje karnawałowe, wybieraj kolorowe przebrania księżniczek, czarownic, Cyganek i inne, które będą zwracały uwagę swoim bogatym zdobnictwem. A może wybierasz się na przyjęcie urodzinowe? Możesz wybrać dla siebie przebranie w stylu flower power, strój dworski lub mieszczański. Czujesz się księżniczką? Przebierz się za nią! Szykujesz się na jasełka? Wybierz stroje Maryi i pastuszków. Jeśli znajdziesz dobrą wypożyczalnię strojów dla osób w różnym wieku i na różne okazje, możesz liczyć na spełnienie każdego Twojego pomysłu.

A może wolisz kupić strój?

Jeśli imprezujesz często, zapewne kupienie stroju opłaci Ci się bardziej niż jego wypożyczenie. Jednak nie tylko cena jest tu istotna - za każdym razem trzeba osobiście podejść lub podjechać do wypożyczalni po stroje, a następnie zwrócić je. To czysta strata czasu. Czasem więc lepiej zdecydować się na zakup stroju, zwłaszcza w przypadku najmłodszych imprezowiczów.

W Krakowie jest wiele wypożyczalni strojów dla dorosłych i dzieciaków w każdym przedziale wiekowym. Wystarczy tylko znaleźć taką, która ma bogatą ofertę przebrań, dodatków i akcesoriów strojów na różne okazje.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: