Naprawa iPhone'a - gdzie szukać pomocy?

  • 29.08.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Naprawa iPhone'a - gdzie szukać pomocy?
Stłuczona szybka? Niedziałający głośnik? A może nieładująca się bateria? Niezależnie od tego, z jakim problemem z iPhone'm się mierzysz, lepiej nie próbuj rozwiązać go sam. Jeśli sprzęt jest na gwarancji, to oczywiście jedynym sensownym rozwiązaniem jest autoryzowany serwis. Co jednak, gdy gwarancja się skończy? Wybrać autoryzowany serwis czy może szukać pomocy za nieco mniejszą cenę?
  1. Gdzie naprawić iPhone'a?
  2. Potłuczony ekran, problem z głośnikiem, wymiana baterii - iPhone do serwisu

Gdzie naprawić iPhone'a?

Naprawa iPhone'a może być bardzo kosztowną usługą. Sam sprzęt jest drogi, nie ma więc co liczyć, że jego naprawa będzie kosztowała tyle samo, co serwis Samsunga, Huawei'a czy innej marki smartfonów. Niestety jednak ceny napraw w autoryzowanych serwisach po okresie gwarancyjnym, może się okazać naprawdę kosztowna. Często ceny tego typu usług oscylują wokół 40-50% ceny nowego sprzętu. Wtedy najczęściej serwisanci radzą zakup nowego sprzętu i odradzają naprawę uszkodzeń. Nic więc dziwnego, że część użytkowników rezygnuje z autoryzowanych serwisów na rzecz takich jak https://ihospital.pl/. Są to serwisy dedykowane naprawie iPhone'ów jednak bez statusu oficjalnego serwisu. Ta mała różnica dla klienta w okresie pogwarancyjnym nie ma specjalnego znaczenia, a często przekłada się ona na ceny usług, takich jak choćby https://ihospital.pl/naprawa-iphone-x/

Potłuczony ekran, problem z głośnikiem, wymiana baterii - iPhone do serwisu

Usługi takie jak https://ihospital.pl/naprawa-iphone-8/ najlepiej wykonywać w serwisie dedykowanym produktom Apple? Poszukując oszczędności przy naprawie lepiej nie decydować się na pierwszy lepszy serwis. Wymiana baterii iPhone nie powinna się odbywać w serwisie, który nie specjalizuje się w tej marce. Dlaczego? Ponieważ iPhone'y (jak i inne marki) mają "swoje" typowe awarie, które ludzie się w ich naprawie specjalizujący rozwiązują w kilkanaście minut, innym może to zająć parę dni. Wyjątkowa konstrukcja iPhone'a sprawia, że nie każdy serwisant zagwarantuje ci, że po wymianie ekranu wszystko będzie działało tak, jak powinno. Nie chodzi o to, że serwisant Apple jest wyjątkowy. Chodzi o specjalizację w tym konkretnym rodzaju sprzętu, który różni się jednak swoją budową od innych smartfonów dostępnych na rynku. Cena naprawy, jaką kuszą tradycyjne serwisy w przypadku Apple'a wcale nie musi przełożyć się na ostateczny sukces. Jeśli bowiem sprzętu nie uda się do końca naprawić albo działać będzie on tylko chwilę, to czy mozna mówić o prawdziwych oszczędnościach? Serwis iPhone Kraków to zdecydowanie lepsze wyjście i większa szansa na rozwiązanie problemu.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: