Dlaczego nauka programowania dla dzieci to najlepszy wybór?

  • 09.09.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Dlaczego nauka programowania dla dzieci to najlepszy wybór?
Programowanie z impetem weszło w obszar edukacji i nie zamierza się z niej wycofywać. W Polsce jeszcze w powijakach, na świecie już mocno naznacza piętno na edukacji najmłodszych. Dlaczego? Bo to elementarna umiejętność, z jaką będziemy musieli się zmierzyć już w najbliższym czasie. Tak jak kiedyś było nią piśmiennictwo, tak teraz języki kodowania, posługiwanie się nimi i pojęcie tworzenia cyfrowych rozwiązań staje się nieodzowną częścią życia.

Co daje nauka programowania?

Kodowanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niezależnie od wieku czy stopnia znajomości zagadnień na początku przygody rozwija wiele przydatnych cech, wśród nich takie umiejętności jak logiczne myślenie, analiza sytuacji, planowanie, żeby wymienić tylko kilka z pełnego wachlarza różnorodność, Jednak, aby mieć szansę na ich rozwój należy odnaleźć właściwe miejsce. Miejsce, gdzie stawia się na wszechstronność to podstawa działania. Taka jest nasza szkoła Zaprogramowani.com.

Dlaczego warto uczyć się programowania w Zaprogramowani.com?

Kurs programowania dla dzieci w naszych placówkach to niezwykła przygoda, zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Wśród wielu ciekawych cech naszych lekcji można wymienić:

Ukierunkowanie na pracę w zespole.

Zajęcia prowadzone są w sposób taki, aby grupy uczniów swoją wielkością pozwalały na pracę zespołową, a przy okazji ilość uczniów jest idealna do tego, aby każdy mógł otrzymać idealną porcję indywidualnej uwagi w warzy problemów.

Praca w zespole to także komunikacja, na której rozwój Zaprogramowani.com zwracają szczególną uwagę. Chodzi tu zarówno o to, aby wykształcić w mdłym słuchaczu umiejętność mówienia o swoich pomysłach i odczuciach, ale i nauczyć go słuchania innych. Umiejętności te wzmacniają pewno siebie, zwiększają poczucie odgrywania ważnej roli w grupie i dają możliwości na poznanie różnych punktów widzenia, co może wspomóc umiejętność radzenia sobie z problemami.

Rozwój myślenia ścisłego i analitycznego.

W Zaprogramowania.com wychodzimy z założenia, że nie ma dzieci nieradzących sobie z przedmiotami ścisłymi, są tylko osoby, które nie odkryły jeszcze potencjału i intuicyjności tego kierunku nauki. Dlatego nauka programowania dla dzieci nie tylko wspomaga rozwój myślenia ścisłego, logicznego i analitycznego, ale dajemy możliwości, aby odkryć w sobie potencjał.

Technologiczna śmiałość.

Wiemy, jak ważna jest nie tylko umiejętność obsługi urządzeń, ale i brak lęku przed kolejnymi, które w zastraszającym tempie zalewają rynek. W Zaprogramowani.com uczymy młodych adeptów programowania, że technologia jest dla nich i najważniejszym w kontakcie z nią jest brak strachu przed poznaniem kolejnych jej możliwości. To wykształca w nich potrzebę samodzielnego tworzenia i ulepszania rozwiązań.

Nadążanie za rozwojem rynku.

Nasza szkoła to miejsce z dużą świadomością tego, jak szybko rynek IT idzie do przodu i jak łatwo informacje stają się nieaktualne. Dlatego zatrudniamy jako wykładowców aktywnych zawodowo programistów, chcących przekazywać najnowsze informacje innym. Dzięki temu zajęcia z programowania dla dzieci zawsze są na najwyższym poziomie, poparte praktyką, jak i dają gwarancję przekazywania najświeższych nowinek i rozwiązań.

Niska cena za wysoką jakość.

Nauka programowania dla dzieci jest ważna! Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy na jej szeroką dostępność i możliwości uczestniczenia w kursach jak największej ilości młodych ludzi. Cena za nasze zajęcia nie przekracza 30 zł za godzinę, co jest jedną z najniższych cen na rynku dla kursów zachowujących najwyższy poziom nauczania.

Zapraszamy na warsztaty programowania dla dzieci w Tarnowie więcej na stronie https://tarnow.zaprogramowani.com

 

Grupa Tipmedia
--- Materiał Partnera ---
Podziel się: