Cracow Shooting Academy – strzelnica w Krakowie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb!

  • 06.11.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Cracow Shooting Academy – strzelnica w Krakowie idealnie dopasowana do…
Coraz więcej Polaków decyduje się na to, by odwiedzać strzelnice. Część chce sprawdzić, czy to miejsca dla nich, część zastanawia się, czy nie jest to aby znakomita opcja na naprawdę wieloletnią pasję. Z tego powodu samych strzelnic w Polsce pojawia się coraz więcej, jednak jeśli poszukujecie najlepszej strzelnicy w Krakowie, koniecznie powinniście sprawdzić ofertę Cracow Shooting Academy.

Nie bez powodu jest ona uznawana za czołową strzelnicę Krakowa. W miejscu, gdzie klienci chętnie pozostawiają informacje o firmach – mowa o Wizytówkach Google Moja Firma - Cracow Shooting Academy otrzymało ponad 370 opinii, których średnia składa się na ocenę wynoszącą aż 4,9, przy maksimum wynoszącym 5,0! Jest to wyniki znakomity i spotykany niezwykle rzadko, zwłaszcza przy tak olbrzymiej liczbie opinii. Pochodzą one od licznych klientów z Krakowa, Polski, ale również z całego świata, bowiem Cracow Shooting Academy odwiedzane jest bardzo chętnie przez wielu zagranicznych gości.

shooting range

Cóż jednak turyści robią na krakowskiej strzelnicy? Na samym początku warto zaznaczyć, że dostępność do broni na strzelnicach w Polsce jest naprawdę prosta, zwłaszcza w porównaniu do wielu innych krajów, gdzie możliwości rekreacyjnego czy sportowego strzelania potrafią być bardzo mocno ograniczone. Z tego więc powodu liczni turyści decydują się na skorzystanie z takiej rozrywki w Polsce. Dodatkowo, każdy mieszkaniec Krakowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że miasto jest bardzo często odwiedzane przez licznych gości, którzy świętują i imprezują z powodu wieczoru kawalerskiego jednego z przyjezdnych. Sama strzelnica jest więc idealnym dodatkiem do takiego wydarzenia, w końcu coraz częściej wieczory kawalerskie w Krakowie to nie tylko alkohol i wizyty w licznych klubach, lecz również atrakcje dodatkowe – a opcja strzelania jest idealnym preludium do tego, by później ruszyć w stronę Rynku Głównego i całonocnym imprezom do rana.

Co jednak ciekawe, strzelnice są coraz popularniejszym miejscem nie tylko w przypadku wieczorów kawalerskich, ale również wieczorów panieńskich. Nie są one oczywiście tak popularne, jak ich męskie odpowiedniki, jednak przyszłe Panny Młode wraz ze swoimi przyjaciółkami na strzelnicach pojawiają się coraz chętniej, dość łatwo zauważyć wzrost zainteresowania takimi rozrywkami na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o organizacji wieczorów panieńskich oraz wieczorów kawalerskich, również dla turystów zagranicznych, koniecznie zapoznajcie się z ofertą na stronie https://www.shootingcracow.com/wieczory_kawalerskie.

Sama obsługa Cracow Shooting Academy oczywiście bez problemu porozumiewa się z klientami w języku angielskim, dzięki czemu czują się oni komfortowo, a całość przebiega w sposób nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Oferta strzelnicy dla firm

Oczywiście strzelnica jest również idealnym miejscem do tego, by zorganizować na niej imprezy firmowe, do których zaliczają się również wszelakie imprezy integracyjne. Będą one znakomitym rozważaniem w przypadku np. integracji poszczególnych zespołów, dodatkowo Cracow Shooting Academy dysponuje specjalną salą, na której może odbyć się np. bardziej oficjalna część imprezy. Więcej detali na temat organizacji imprez firmowych na strzelnicy w Krakowie można znaleźć pod adresem https://www.shootingcracow.com/dla_firm. Pamiętajmy, że takie rozwiązanie to nie tylko znakomita zabawa – uczestnicy imprezy będą poznawać również podstawowe techniki strzeleckie oraz przejdą odpowiednie szkolenie, co może okazać się dla części pracowników niezwykle atrakcyjnym doświadczeniem.

Cracow Shooting Academy – cennik i oferta strzelnicy

Cracow Shooting Academy przygotowała dla swoich klientów naprawdę rozbudowaną ofertę. Składa się na nią m.in. aż 6 różnorodnych pakietów – każdy z klientów może wybrać taki, który odpowiada jego potrzebom. Te bardziej podstawowe idealnie sprawdzą się dla osób, które po prostu chcą poznać uczucie trzymania prawdziwej broni w ręku lub chcą sprawdzić, czy to rozrywka lub sport, który jest dla nich. Bardziej rozbudowane pakiety idealnie sprawdzą się albo dla bardziej zaawansowanych i wymagających klientów, albo dla takich, którzy już na początku chcą poznać, jak to jest strzelać z naprawdę różnorodnych rodzajów broni. Jednocześnie, jeżeli poszczególny pakiet ma być np. prezentem, to cenowo są one również zróżnicowane, dzięki czemu możemy wybrać taki, który mieści się w naszym prezentowym budżecie.

Jeżeli interesuje Was opcja prezentowa, koniecznie dowiedzcie się więcej o bonach upominkowych. W ich ramach możemy zdecydować się na podarowanie bliskiej nam osobie dowolnego pakietu strzeleckiego lub vouchera na dowolną kwotę – opcja druga nie jest powszechna w przypadku innych strzelnic. Bon wysyłany jest w formie elektronicznej, całość transakcji przebiega naprawdę szybko, a sam bon ważny jest aż 3 miesiące. Więcej na ich temat można dowiedzieć się na stronie https://www.shootingcracow.com/bon.

Oferta zawiera 6 pakietów, od Pakietu Basic, zawierającego 30 strzałów w cenie 120 zł, po pakiet Badass, który zawiera aż 70 strzałów w cenie 300 zł. Poszczególne pakiety oferują możliwość strzelania z różnych broni, od 3 do 6, w zależności od pakietu. Pełną ich ofertę możemy poznać pod adresem https://www.shootingcracow.com/pakiety.

Na koniec warto wspomnieć, że oferta strzelnicy to nie tylko 6 powyższych pakietów. Warto zapoznać się z pełną ofertą broni, która dostępna jest na miejscu, bowiem w nasze ręce może zostać oddanych niemal 40 różnych jej modeli! Składają się na nie karabiny, pistolety, pistolety maszynowe, karabiny snajperskie czy strzelby. Pełna oferta dostępna jest pod adresem https://www.shootingcracow.com/bron. Warto osobno wspomnieć o opcji strzelania z broni historycznej, która będzie na pewno nie lada gratką dla fanów uzbrojenia np. z okresu II Wojny Światowej.

Warto zapoznać się z pełną ofertę Cracow Shooting Academy – w końcu to strzelnica oferująca swoim klientom najwyższą jakość usług, co tak chętnie podkreślają klienci z całego świata!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: