Motus XD - idealna hulajnoga dla dziecka

  • 08.06.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Motus XD - idealna hulajnoga dla dziecka
Hulajnoga elektryczna to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka. Jednak należy pamiętać, że decydując się na jej zakup warto zadbać, aby podróżowanie nią było bezpieczne. Jednym z ważniejszych parametrów jest maksymalna prędkość. Hulajnoga dla dziecka nie powinna rozwijać zbyt dużej prędkości. Dobrą opcją jest możliwość jej ograniczenia. Natomiast system kick-to-start pozwala na uruchomienie hulajnogi dopiero po odepchnięciu się nogą od podłoża. Ważnymi elementami, na które warto byłoby zwrócić uwagę jest zasięg, czas ładowania baterii oraz skuteczne hamulce.

Jedną z marek, które oferują hulajnogi dla dzieci jest Motus XD. Jest to polska firma, która cechuje się jakością i solidnością wykonywania swoich produktów. W ofercie posiadają dwa modele, które będą wręcz idealne dla dzieci. Są nimi: Motus Scooty 6.5 oraz Motus Scooty 8.5.

 

Motus Scooty 6.5

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga, która została stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Prędkość maksymalna urządzenia to 23 km/h. Rozwinięcie takiej prędkości umożliwia silnik o mocy 250W. Jeżeli jednak szybkość byłaby zbyt duża to można ją ograniczyć do 15 km/h lub nawet 5 km/h. System kick-to-start pozwala na uruchomienie hulajnogi dopiero po odepchnięciu się nogą od podłoża. Dystans jaki jest w stanie pokonać hulajnoga to 17 km, a do pełnego naładowania potrzebne są tylko 4 godziny! Pojemność baterii to 5.2 Ah.

 

Jedyna w swoim rodzaju

Hulajnoga Motus 6.5 jest niezwykle poręczna. System składania umożliwia złożenie jej do mniejszych rozmiarów, co sprawia, że przenoszenie jej jest niezwykle łatwe. Kierownice urządzenia można regulować i tym samym dopasować ją idealnie pod aktualnego użytkownika. Natomiast na kierownicy został zamontowany wyświetlacz, za którego pomocą można sprawdzić takie informacje jak stan naładowania baterii czy przebyty dystans. Komfortową jazdę zapewniają 6.5 calowe koła oraz amortyzator, który tłumi wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Podest został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu zwiększa się stabilność użytkownika podczas jazdy. Ręczny oraz nożny hamulec zapewniają efektywne wyhamowanie urządzenia.

 

Motus Scooty 8.5

Hulajnoga Motus Scooty 8.5 to hulajnoga, z której mogą korzystać młodsi jak i starsi użytkownicy. Pojazd rozpędza się do 25 km/h i na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać dystans 18-25km. Tak wspaniałe parametry to zasługa silnika o mocy 250W oraz baterii o pojemności 7.8 Ah. Czas ładowania wynosi od 3 do 5 godzin. Włączając tryb ECO ograniczamy maksymalną prędkość do 15 km/h i tym samym oszczędzamy baterię. Motus Scooty 8.5 został wyposażony także w tempomat, za pomocą którego możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie się poruszać urządzenie.

Wszystko czego potrzeba

Hulajnoga Motus Scooty 8.5 posiada wszystko czego potrzeba. 8.5-calowe opony radzą sobie z nierównościami pojawiającymi się na drodze sprawiając, że jazda jest niezwykle komfortowa i płynna. Kostka brukowa czy niskie progi nie stanowią dla niej żadnego problemu. Ponadto hulajnoga jest bardzo kompaktowa. Złożenie jej umożliwia zabranie jej ze sobą dosłownie wszędzie. Na kierownicy został umieszczony przejrzysty wyświetlacz, który informuje o wszystkich istotnych sprawach, takich jak: prędkość, wybrany bieg czy poziom naładowania baterii. O bezpieczeństwo podczas jazdy dba hamulec tarczowy, który skutecznie wytraca prędkość osiągniętą przez pojazd. Dobrą widoczność po zmroku zapewnia oświetlenie LED. Hulajnogą Motus Scooty 8.5 można poruszać się także podczas złej pogody, gdyż urządzenie posiada certyfikat wodoszczelności IP54.

 

Podsumowanie - hulajnogi Motus XD

Hulajnogi Motus to idealne pojazdy, które mogą być użytkowane przez młodszych użytkowników. Konstrukcja wszystkich produktów została bardzo dobrze przemyślana. Podczas jazdy najważniejsze jest bezpieczeństwo, tym bardziej jeśli chodzi o dzieci. Motus Scooty 6.5 oraz Motus Scooty 8.5 zostały wyposażone w wszelkie elementy, które gwarantują bezpieczniejszą jazdę. Oświetlenie i dobre hamulce to podstawa!

Decydując się na zakup hulajnogi sprawdź także: maksymalną prędkość, zasięg i czas ładowania baterii.

 

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: